Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Sledujte co d�l� jable�n� ocet s toxiny, ekz�mem a fleky na tv��i

Kokosový olej - jeho účinky na pleť, vlasy, zuby.

1

Jsou otravné, malé, ale o to hůře se jich zbavíte. Postrach jménem černé tečky. I když máte dávno po pubertě, nemusí vám dát klid ani v pozdním věku. Jak se jich teda konečně zbavit? Vsaďte na tuto účinnou masku! Jmenuje se Maska Pilaten a je černá! Malé černé tečky na obličeji nevypadají zrov

3

Najúčinnejší recept proti vypadávaniu vlasov a na rýchly rast. Výsledky už po 1. týždni používania Zloženie: ricínový olej (2 polievkové lyžice) vaječný žĺtok (1 vajce) med (1 polievková lyžica)

2
od The WHOot

Craft Storage Ideas

Relieves Stress and Tension, Detoxifies the Body, Induces Good Sleep, Relieves Joint Pain and Aches, softens skin. Makes sure you drink plenty of h2o before & after. I just tried this, pure bliss!

1

Věděli jste, že šťáva z brambor je účinnější, než jakýkoliv "osvědčený" lék na…

1
od Akadémia Krásy

Čistiaca diéta: 3 dňový plán

Chceš rýchlo zhodiť prebytočné kilá a vyčistiť svoje telo od toxínov? V tom prípade je čistiaca diéta to pravé. Táto diéta nie je tak celkom diéta. Nezakladá sa na "nič nejdení", ide skôr o troj dňový plán stravovania, vďaka ktorému naštartuješ trávenie a schudneš 2-3 kilá.

Skôr či neskôr to čaká každú ženu. Na dekolte sa môžu objaviť vrásky a hoci to nie je žiadna tragédia, minimálne nás pripravujú o mladistvý vzhľad. Vrásky v oblasti dekoltu sú…

Domáca Medicína - Kokosový olej a sóda bikarbóna – zmladnite o 10 rokov!