Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

S Lítačkou mimo Prahu? Cesty v některých pražských rychlících podraží

Rodinný dom mimo hlavnej cesty v Čiernom Balogu - Domy Čierny Balog - Domy…

Malé Uherce

Ponúkame na predaj rodinný dom - vilu v obci Malé Uherce, ktoré susedia s okresným mestom Partizánske. Nachádza sa v tichej časti, mimo hlavnej cesty. Dom má 15 rokov a je v pôvodnom, veľmi dobrom stave s pravidelnými údržbami. Je dvojpodlažný, celý podpivničený. V pivničných priestoroch sa nachádza veľká dvoj garáž, kotolňa, kuchyňa, práčovňa a odkladacia miestnosť.

1

RD na Čiernom Balogu mimo hlavnej cesty - Domy Čierny Balog - Domy Brezno

Na jaře proběhne obnova značení ulic na Slovanech

Už déle než rok využívají zaměstnanci Správy Národního parku Šumava pro své služební cesty po území národního parku i mimo něj několik elektromobilů. http://plzen.cz/sumava-neni-pro-elektromobily-problemem-65507/

@motostew4x4association's photo: "Does your dog come along when you go #offroad? #getoutside"

1

Externá univerzálna kolíska - nabíjačka batérie pre Smartfóny

Univerzálna nabíjacia kolíska pre dobíjanie náhradných batérii. Vďaka tejto kolíske a druhej náhradnej batérie (nie je súčasť dodávky) môže zostať Váš telefón nabitý, aj keď ste dlho mimo domova alebo kancelárie. Stačí vymeniť vybitú batériu za čerstvo nabitú. Nabíjacia kolíska sa vďaka svojim malým rozmerom hodí skvele na cesty alebo pre situácie, kedy potrebujete byť stále v spojení.

Nejnovější člen rodiny Leon kombinuje nádherný design s nejmodernější technikou a optimální provozní vlastnosti s překvapivou všestranností. Nový SEAT Leon X-PERIENCE Kombi s pohonem všech kol díky mezinápravové spojce Haldex páté generace pro jakékoli cesty nabízí naprostou radost z jízdy v městské džungli i mimo zpevněné vozovky.

Les Series III (1971 - 1985) - Le Temps des Series'

1