Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Štich si asi myslel, jaký je borec, nechápal zákrok Šticha na Kratěnu brankář Machovský

Hokejisté Škody Plzeň porazili ve 20. kole extraligy na domácím ledě Mladou Boleslav 1:0. Jediný gól duelu vstřelil ve 34. minutě Jakub Lev, čisté konto udržel brankář Matěj Machovský. Více než třetinu dohrávali Západočeši bez kapitána Ondřeje Kratěny, který skončil po ataku Šticha v nemocnici.

Fotbalový brankář Petr Čech ilustrace: Václav Teichmann

1

Made by Irinelli: Кошечка – хранительница заколок и резинок

33
1

Občas mi byla zima, přiznával brankář Plzně Machovský. Plzeňští hokejisté včera ve speciálním extraligovém utkání hraném venku bohužel nestačili na brněnskou Kometu, které podlehli 2:5. Jednou z důležitých postav Plzně byl brankář Matěj Machovský.

Plzeň – Sparta, díl první. Věřím, že ukážeme pravou Plzeň, slibuje Bakoš

Hokejový brankář Winnipegu Jets Ondřej Pavelec vyráží střelu Codyho Hodgsona z Buffala Sabres. (Autor: Gary Wiepert | Zdroj: ČTK/AP)