Domácnost

16 pinů0 fanoušků
Perfect!
Mala som problém vyčistiť špinavé škáry na plastových oknách. Tento trik od kamarátky to ale vyriešil | Chillin.sk
Používate drahé aviváže a predsa sa vám zdá, že si neplnia svoju úlohu tak, ako sľubuje výrobca v reklame? Nie je to len vaše zdanie, aviváž, dokonca aj tá najdrahšia môže spôsobiť viac škody ako osohu.
V Rakúsku som roky pracovala ako chyžná v menšom 5-hviezdičkovom Alpskom hoteli, ktorý mal takmer celý rok plno. Odtiaľ som si domov priniesla túto vychytávku.
Geniálny trik, vďaka ktorému bude čistenie rúry hračka. Zvládnete to s úsmevom, bez prostriedkov z obchodu a bez zbytočnej námahy.
Asi každý z nás touží po dokonale čisté koupelně a záchodu. Často jí věnujeme více pozornosti než například kuchyni, jelikož umýt všechny skvrny se občas zdá nemožné. Existuje však jeden způsob, jak udržet záchod v čistotě po celou dobu. Produkty z obchodů jsou ale plné chemikálií, které jsou nebezpečné především pro děti. Chlor reaguje s kyselinou a uvolňuje toxické plyny. …
Nie je len na ruky: 15 geniálnych trikov, ako využiť obyčajnú Indulonu!
Nejlepší domácí čistič! Vyčistí vaše umyvadlo, vanu i nádobí! | Vychytávkov
Údržba podlahy vás bude stáť menej ako 2 Eurá na celý rok: A môžete vyhodiť aj osviežovač vzduchu, tento prípravok prevonia celý byt!
Vyčistí sa sama: Jednouchá rada, aby bola práška perfektne čistá, bez plesní a vaša bielizeň nádherne voňala!

Další nápady
Pinterest
Hledat