Concrete cloud shaped toilet paper holder! Amazing! #product_design

Awesome Products: Cloud concrete toilet roll holder

Never thought toilet paper could be a work of art Awesome Products: Cloud concrete toilet roll holder categories: Awesome Products, Design

Cojín forma mariposa

+100 Reciclados e ideas paso a paso en imagenes.

DIY Table Top Fire Bowls! • Check out these wonderful table top fire bowl projects! Easy.... and they look great in any garden or outdoor space!!

DIY Tabletop Fire Bowls

DIY your Christmas gifts this year with GLAMULET. they are compatible with Pandora bracelets. Check out these wonderful table top fire bowl projects! and they look great in any garden or outdoor space

Ľadovú čokoládu mi raz dala ochutnať sestra. A recept je tak jednoduchý, že mi nedá sa  nepodeliť. Ja som spravila na sv. Mikuláša balíčky a dávala som ich ako sladký darček. Týmto receptom neurobím dieru do sveta, ale dúfam že poteším mlsné jazýčky.

Ľadovú čokoládu mi raz dala ochutnať sestra. A recept je tak jednoduchý, že mi nedá sa nepodeliť. Ja som spravila na sv. Mikuláša balíčky a dávala som ich ako sladký darček. Týmto receptom neurobím dieru do sveta, ale dúfam že poteším mlsné jazýčky.

Si sois amantes de la costura no os podéis perder esta increíble casita de tela para organizar los útiles y materiales. ¡Tiene mil detalles!

Ten tus materiales de costura ordenados con esta preciosa casa de tela

Pinterest
Search