AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

Aukční den - výběr výtvarného umění - 6. 3. 2015 - Obecní dům Praha
18 pinů59 fanoušků
Alfréd Justitz: Dvě ženy před zrcadlem, 1923 olej na plátně, 81 x 65 cm cena: 4 905 900 Kč

Za osm miliónů se v Praze vydražil Fillův obraz Polopostava ženy – Novinky.cz

Linie č. 164 - Zdeněk Sýkora / Akryl na plátně, 110 x 110 cm, datace 1998, signováno zezadu Sýkora 98, opatřeno přípisem s určením a výstavním štítkem. Již zítra - 20.11.2016  #aukceobrazu #europeanarts #obecnidumpraha

Aukční den 20.11.2016 - Výběr výtvarného umění / Highlights

Mimořádně vzázcný olej ALFRÉDA JUSTITZE - Dvě ženy před zrcadlem v naší aukci již tuto neděli 20.11.2016 od 13 hodin v Grégrově sále Obecního domu Praha - www.europeanarts.cz

Zda budou letos Vánoce na sněhu je ve hvězdách. Jistotou však je, že v něděli 20. listopadu Vám nabídneme Stavění sněhuláka od Josefa Lady. Odkaz na položku s možností limitování online: http://www.europeanarts.cz/detail.php?poldet=041&aa=4-2016 European Arts Aukce (@European_arts) | Twitter

Jindřich Prucha - Jarní krajina / mimořádná imresionisticky laděná práce - již tuto neděli v naší aukci. Odkaz na položku s možností limitování online: http://www.europeanarts.cz/detail.php?poldet=029&aa=4-2016

Letošní jarní část sezony se podle předběžných odhadů zdá být zatím nejúspěšnější v dosavadní novodobé tuzemské aukční historii. V průběhu prvních šesti měsíců letošního roku investoři a sběratelé na trhu s uměním utratili odhadem necelých 570 milionů korun, což je ještě přibližně o 20 milionů více, než v historicky rekordní jarní sezoně 2013. Jsme hrdí na to, že žebříčku top 10 obrazů suveréně vévodí obraz Josefa Čapka - V červnu, který jsme v naší březnové výběrové aukci v Obecním domě v…

Obraz Josefa Čapka Venkovský hřbitov

Aukcni katalog 2 / 2016  EUROPEAN ARTS - AUCTION HOUSE I GALLERY

Aukcni katalog 2 / 2016

Další nápady
Hledat