AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

Aukční den - výběr výtvarného umění - 6. 3. 2015 - Obecní dům Praha
18 Piny57 fanoušků
Alfréd Justitz: Dvě ženy před zrcadlem, 1923 olej na plátně, 81 x 65 cm cena: 4 905 900 Kč

Za osm miliónů se v Praze vydražil Fillův obraz Polopostava ženy – Novinky.cz

Linie č. 164 - Zdeněk Sýkora / Akryl na plátně, 110 x 110 cm, datace 1998, signováno zezadu Sýkora 98, opatřeno přípisem s určením a výstavním štítkem. Již zítra - 20.11.2016  #aukceobrazu #europeanarts #obecnidumpraha

Aukční den 20.11.2016 - Výběr výtvarného umění / Highlights

Mimořádně vzázcný olej ALFRÉDA JUSTITZE - Dvě ženy před zrcadlem v naší aukci již tuto neděli 20.11.2016 od 13 hodin v Grégrově sále Obecního domu Praha - www.europeanarts.cz

Zda budou letos Vánoce na sněhu je ve hvězdách. Jistotou však je, že v něděli 20. listopadu Vám nabídneme Stavění sněhuláka od Josefa Lady. Odkaz na položku s možností limitování online: http://www.europeanarts.cz/detail.php?poldet=041&aa=4-2016 European Arts Aukce (@European_arts) | Twitter

Jindřich Prucha - Jarní krajina / mimořádná imresionisticky laděná práce - již tuto neděli v naší aukci. Odkaz na položku s možností limitování online: http://www.europeanarts.cz/detail.php?poldet=029&aa=4-2016

Letošní jarní část sezony se podle předběžných odhadů zdá být zatím nejúspěšnější v dosavadní novodobé tuzemské aukční historii. V průběhu prvních šesti měsíců letošního roku investoři a sběratelé na trhu s uměním utratili odhadem necelých 570 milionů korun, což je ještě přibližně o 20 milionů více, než v historicky rekordní jarní sezoně 2013. Jsme hrdí na to, že žebříčku top 10 obrazů suveréně vévodí obraz Josefa Čapka - V červnu, který jsme v naší březnové výběrové aukci v Obecním domě v…

Obraz Josefa Čapka Venkovský hřbitov

Aukcni katalog 2 / 2016  EUROPEAN ARTS - AUCTION HOUSE I GALLERY

Aukcni katalog 2 / 2016

Další nápady
Aukční tip - Václav Špála, Vltava u (Ouholic) Veltrus  Unikátní ukázka Špálovy rané tvorby...  Olej na plátně, 30 x 40 cm, datace 1918, signováno vpravo nahoře V Špála 18, soupis č. 129 b.  Tento půvabný publikovaný olej prošel za první republiky významnou Kropáčkovou sbírkou a sbírkou ministerského rady Sládka. Václav si díla velmi cenil, neboť ho v rámci jeho typického značení opatřil na zadním rámu třemi závorkami - (((129 b)))  Vyvolávací cena: 800 000 CZK

Autorský rekord Josefa Čapka - V červnu - Kraj - vydraženo za 14,1 milionu CZK

Aukční síň a galerie European Arts Vás srdečně zve na aukci obrazů a vybraného výtvarného umění, která se uskuteční  v neděli 6. 3. 2016 od 13:00 hodin v Grégrově sále Obecního domu v Praze

Aukční den -   výběr výtvarného umění   6  března 2016

Aukcni katalog 1 2016

Aukcni katalog 1 2016

Obecní dům | Municipal House ve městě Praha, Hlavní město Praha

European Arts Aukce (@European_arts) | Twitter

Aukční tip - Emil Artur Pittermann (Longen), PARIS  Fauvistická - temperamentní a svěží Longenova Paříž...  Olej na plátně, 81 x 65,5 cm, rámováno, datace 1919, signováno vlevo dole A. P. Longen, vpravo dole Paris - 1919. Opatřeno odborným posudkem PhDr. Jaromíra Zeminy.

Mikoláš Aleš - Dragoun

Mikoláš Aleš - Dragoun

Právě pro Vás připravujeme velmi zajímavou kolekci výtvarného umění naší květnové aukce v Obecním domě v Praze. Jako malou ochutnávku si Vám dovolujeme představit unikátní olej Nábřeží od významného člena Devětsilu - Jiřího (REMO) Jelínka datovaného do roku 1923.

Hledat