AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

Collection by European Arts - Aukční síň a galerie

20
Pins
 •
73
Followers

Aukční den - výběr výtvarného umění - 6. 3. 2015 - Obecní dům Praha

European Arts - Aukční síň a galerie
Aukcni katalog 1/2019 Art Auction, Artsy, Gallery, House, Catalog, Haus, Home, Homes

Aukcni katalog 1/2019

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu’s millions of monthly readers. Title: Aukcni katalog 1/2019, Author: EUROPEAN ARTS - AUCTION HOUSE I GALLERY, Name: Aukcni katalog 1/2019, Length: 100 pages, Page: 1, Published: 2019-02-22

Ojedinělá a značně půvabná symbolistní práce Jaroslava Špillara z roku 1895 / Mlhy nad vodou / olej na plátně / 90 x 150 cm.  Exkluzivní aukce obrazů v Obecním domě v Praze, říjen 2018 Siena, Mountains, Instagram, Mists, Nature, Painting, Travel, Art, Naturaleza

aukční síň | galerie | aukce obrazů | výtvarné umění

Ojedinělá a značně půvabná symbolistní práce Jaroslava Špillara z roku 1895 / Mlhy nad vodou / olej na plátně / 90 x 150 cm. Exkluzivní aukce obrazů v Obecním domě v Praze, říjen 2018

Find auction results by Alfred Justitz. Browse through recent auction results or all past auction results on artnet. Lovers Embrace, Auction, Artsy, Fine Art, Praha, Artwork, Lovers Hug, Work Of Art, Auguste Rodin Artwork

Skvělý Filla a výrazná maxima pro Justitze, Pruchu nebo Ladu

Přes 130 především malířských děl dražila v neděli odpoledne v Obecním domě společnost European Arts. Vedle téměř 10 milionové částky za akvarel Emila Filly aukce přinesla řadu nových autorských rekordů. Z těch cenově nejvýraznějších to byla nová maxima Zdeňka Sklenáře, Jana Špály nebo Miroslava Háka.

Za osm miliónů se v Praze vydražil Fillův obraz Polopostava ženy – Novinky.cz Artsy, Painting, Painting Art, Paintings, Drawings

Za osm miliónů se v Praze vydražil Fillův obraz Polopostava ženy - Novinky.cz

Za osm milionů korun se v neděli v pražském Obecním domě vydražil obraz Emila Filly Polopostava ženy. Včetně aukčních poplatků vyjde nového majitele na skoro 10 miliónů korun, sdělil Albert trnka, ředitel společnosti European Arts, která dražbu pořádala.

Linie č. 164 - Zdeněk Sýkora / Akryl na plátně, 110 x 110 cm, datace 1998, signováno zezadu Sýkora 98, opatřeno přípisem s určením a výstavním štítkem. Již zítra - 20.11.2016  #aukceobrazu #europeanarts #obecnidumpraha Auction, Artsy, Fine Art, Simple Lines, Visual Arts, Figurative Art

European Arts Aukce (@European_arts)

The latest Tweets from European Arts Aukce (@European_arts). Auction house / gallery / fine art. Senovážné náměstí 8, Praha 1

Aukční den 20.11.2016 - Výběr výtvarného umění / Highlights Vintage World Maps, Highlights, Auction, Artsy, Praha, Fine Art, Gallery, Den, Painting

Aukční den 20.11.2016 - Výběr výtvarného umění / Highlights

Aukce obrazů a výtvarného umění - 20. 11. 2016 - Obecní dům Praha

  Vintage World Maps, Highlights, Auction, Artsy, Praha, Fine Art, Gallery, Den, Painting

  Php, Painting, Painting Art, Paintings, Drawings

Twitter. It's what's happening.

From breaking news and entertainment to sports and politics, get the full story with all the live commentary.

Josef Čapek - V Červnu (Kraj) - vydraženo za milonů CZK. Scene, Painting, Fictional Characters, Art, Art Background, Painting Art, Paintings, Kunst

Letošní jarní část sezony se podle předběžných odhadů zdá být zatím nejúspěšnější v dosavadní novodobé tuzemské aukční historii. V průběhu prvních šesti měsíců letošního roku investoři a sběratelé na trhu s uměním utratili odhadem necelých 570 milionů korun, což je ještě přibližně o 20 milionů více, než v historicky rekordní jarní sezoně 2013. Jsme hrdí na to, že žebříčku top 10 obrazů suveréně vévodí obraz Josefa Čapka - V červnu, který jsme v naší březnové výběrové aukci v Obecním domě v…

Obraz Josefa Čapka Venkovský hřbitov Siena, Stepping Stones, Artsy, Outdoor Decor, Home Decor, I Like You, Stair Risers, Decoration Home, Room Decor

Nedávno objevený Čapkův obraz se vydražil za 2,7 miliónu korun - Novinky.cz

Obraz Josefa Čapka Venkovský hřbitov, který byl dlouhá léta v soukromé sbírce a téměř sto let ho veřejnost nespatřila, se na nedělní aukci v Praze prodal za 2,7 miliónu korun. Jeho vyvolávací cena byla o sto tisíc nižší. Uvedl to Albert Trnka z aukční síně European Arts. Čapkův aukční rekord tak stále drží obraz V červnu (Kraj), přiklepnutý letos v březnu za 14,1 miliónu korun. Za 6,6 miliónu korun se v neděli vydražil obraz Sedící dívka od Emila Filly.

Find auction results by Emil Filla. Browse through recent auction results or all past auction results on artnet. Georges Braque, Art Database, Cubism, Art Auction, Siena, Art Forms, Sculpture Art, Oil On Canvas, Abstract

Aukcni katalog 2 / 2016

EUROPEAN ARTS - AUCTION HOUSE I GALLERY

Find auction results by Josef Čapek. Browse through recent auction results or all past auction results on artnet. Art Auction, Siena, Past, Artsy, Kids Rugs, Fine Art, Quilts, Gallery, Outdoor Decor

Dosud neznámý obraz Josefa Čapka bude patří k tomu nejzajímavějšímu co můžete shlédnout na jarním veletrhu starožitností Antique, který dnes začal na Novoměstské radnici. Čapkův olej Den a noc byl loni objeven na zadní straně jiného obrazu. Veřejnosti bude toto dílo představeno zřejmě poprvé. Jeho odhadní cena je mezi 4,5 a sedmi miliony korun. ‪#‎veletrhantique‬ ‪#‎aukceobrazu‬ ‪#‎europeanarts‬

Josef Čapek - V Červnu (Kraj) - vydraženo za 14,1 milonů CZK.

Aukční tip - Emil Artur Pittermann (Longen), PARIS  Fauvistická - temperamentní a svěží Longenova Paříž...  Olej na plátně, 81 x 65,5 cm, rámováno, datace 1919, signováno vlevo dole A. P. Longen, vpravo dole Paris - 1919. Opatřeno odborným posudkem PhDr. Jaromíra Zeminy. Painting, Art, Art Background, Painting Art, Paintings, Kunst, Drawings, Art Education

Aukční tip - Emil Artur Pittermann (Longen), PARIS Fauvistická - temperamentní a svěží Longenova Paříž... Olej na plátně, 81 x 65,5 cm, rámováno, datace 1919, signováno vlevo dole A. P. Longen, vpravo dole Paris - 1919. Opatřeno odborným posudkem PhDr. Jaromíra Zeminy.

Aukční síň a galerie European Arts Vás srdečně zve na aukci obrazů a vybraného výtvarného umění, která se uskuteční  v neděli 6. 3. 2016 od 13:00 hodin v Grégrově sále Obecního domu v Praze Art Auction, Siena, Artsy, Street View, Gallery

Aukční den - výběr výtvarného umění - 6. března 2016