Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Rady pro domáctnost

42 Piny4 fanoušků

Jednoduché vyčištění zásobníku na prášek a aviváž

3

Rozbiť, využiť obsah a odhodiť. To je bežná s schéma, akou narábame s vajíčkami…

1

Jak na moly šarní i kuchyňské

1

Babičkine rady nad zlato

Upratovaniu či vareniu sa nevyhne asi nikto z nás.Možno to nie je práve najkrajšia predstava trávenia voľného času, ale ak sa začítaš do tejto knižky, nájdeš veľa rád a tipov, ktoré ti tieto činnosti uľahčia. Popri starostlivosti o domácnosť nesmieš zabúdať ani na seba – na svoje zdravie a krásu. Ak už nechceš používať toľko ospevované a drahé prípravky z reklám, či už sú to čistiace prostriedky alebo krémy na tvár, táto knižka ti bude tou správnou pomocníčkou. V štyroch kapitolách ti…

30 kuchyňských tipů a triků

Zbavte se mravenců do 24 hodin – Vyzkoušený domácí jed na mravence

Také z něj vždycky uděláte nevzhlednou kuličku, která vám vypadává ze skříně? Tahle paní způsobila revoluci v ukládání ložního prádla!

Zázračné hnojivo, ktoré takmer denne vyhadzujete. TOTO dokáže s vašimi rastlinami!

Vyrobte si tekuté mýdlo za 4,50 Kč/l

Aviváž proti prachu a na vlasy Aviváž sa dá použiť nielen na prevoňanie bielizne, ale aj pri starostlivosti o domácnosť a krásu. Ak ňou natriete televíznu obrazovku, bude na ňu menej sadať prach. V prípade, ak sa vám minul vlasový kondicionér, vyrobte si prvú pomoc na vlasy. Zmiešajte pol deci aviváže a tri deci vody a natrite si zmesou vlasy. Po niekoľkých minútach umyte vodou.