Pinterest • Celosvětový katalog nápadů

Pleseň sa môže v domácnosti objaviť na mnohých miestach. Jej najobľúbenejšie lokality sú všade tam, kde sa drží vlhkosť, priaznivá teplota a kde je nedostatočné vetranie. K šíreniu plesne prispieva aj množstvo rastlín v interiéri, zlé vykurovanie, poškodené tesnenia a nedostatok slnečného svetla. Pleseň však nie je len estetickým problém, ale má negatívny vplyv aj na naše zdravie....

Use Cardboard Box as T-shirts storage in closet

Jednoduchý trik, ako odstrániť škvrny od potu z bieleho oblečenia

Šikovný trik, vďaka ktorému ľahko odstránite každú cenovku!

JAK ODSTRANIT SAMOLEPKY A ETIKETY Z NOVÉHO NÁDOBÍ A SKLENIC- Když se mi ani po dvou dnech máčení ve vodě nepodařilo odstranit etikety našeho nového zahradního nádobí z plastu, pokusila jsem jim domluvit olejem. Postup je zcela prostý, ale 100% účinný. Papírovou část nálepky se co nejvíce pokuste odtranit třeba tou vodou a nožem, a na zbytek toho lepidla použijte odličovací tampon nebo papírový kapesník s trochou jakéhokoliv oleje, obvykle stačí nechat působit do druhého dne.

25 jednoduchých nápadov, ktoré vám uľahčia život | Chillin.sk

Viete prečo by ste mali mať doma vždy detský púder, aj keď nemáte malé deti? Tu je dôvod!

Jedniná surovina vyženia z vášho domu myši a ďalších škodcov!

Najjednoduchší spôsob ako vyčistiť pripálenú žehličku

Rybenky, pavúky, mole či ďalší otravný lezúci a lietajúci podnájomníci v našich domovoch. Lámete si hlavu s tým, ako ich dostať z domu? Riešenie je jednoduché!