pestovanie

Collection by Jozef Kuchar

7 
Pins
Jozef Kuchar
Here are some of the best raised bed garden designs around. Remember the purpose here is to not only have a garden to produce fruits and vegetables.

ЗАЧЕМ ОБРЕЗАТЬ ВЕРХУШКИ У МАЛИНЫ - Экологическое землетворчество | Экологическое землетворчество

Who says you need a big backyard to garden? Read more here about how to create a beautiful balcony garden if you don't have a yard to garden in.

Najlepšia rada, ako zvýšiť úrodu rajčín: Čím skôr každú rajčinu takto upravte a pomôžete jej k omnoho väčšej úrode!

Do you know the best container gardening veggies? A variety of veggies that can easily be grown in pots. Perfect for growing vegetables without a garden. Simple tips for container gardening.

Držte sa ich a nebudete ľutovať! Cenné triky našich babičiek pre najkrajšie kvety a bohatú úrodu!

Indoor air pollution is a big concern and the air you breathe isn't always as clean as you think it is.

Pokojové kapradiny

Myslíte, že pěstovat pokojové kapradiny je náročné a nedaří se vám to? Z krásně zelené rostliny máte za pár týdnů ubožáčka, který nepřežije první zimu? Poradíme vám, jak postupovat, aby kapradiny prospívaly i v panelovém bytě.

There are natural ways to kill aphids. Use natural spray, encourage beneficial insects and grow plants that repel them. Read these effective aphid killing ideas.

Ako sa zbaviť vošiek. Pomôžu postreky aj lienky

Vošky sú malé a nevinne vyzerajúce živočíchy, ktoré svojimi rozmermi len zriedka presiahnu viac ako pol centimetra. V skutočnosti však hovoríme o jednom z najrozšírenejších hmyzov, ktorý parazituje na úžitkových, ale i okrasných rastlinách a sú postrachom pre všetkých záhradkárov. Obvykle sa proti nim bojuje...

Na Marka uhorka do jarka: 10 cenných rád, s ktorými dopestujete bohatú úrodu a uhorky nezhorknú! Garden, Plants, Herbs, Flowers

Na Marka uhorka do jarka: 10 cenných rád, s ktorými dopestujete bohatú úrodu a uhorky nezhorknú!