Babské rady :-)

8 Piny3 fanoušků
Žena si namáčala ruky do jablčného octu. A tu je výsledok!
Ako vyčistiť rúru:   1. Stačí zmiešať 1 balíček prášku do pečiva s miskou vlažnej vody a touto zmesou natrieť celé vnútro rúry.  -  2. Zmes necháme v rúre pôsobiť 24 hodín a potom ju spolu s pripáleninami jednoducho zotrieme vlhkou handričkou.  -  3. Sklo na dvierkach sa najlepšie čistí vlažnou mydlovou vodou.
uklid bez chemie
Domácí čistič WC | . . . Nasypte jedlou sodu do WC a zalijte octem. Nechte vybublat a vyšumět, nechte pár minut působit a pak klasicky vyštětkujte. Soda nejen odstraňuje vodní kámen, ale pohlcuje pachy, takže i to je vyřešeno, pokud byste chtěli váš trůnní sál trochu provonět, můžete přidat do směsi pár kapek esenciálního oleje s antiseptickým účinkem (tea tree, pomeranč, levandule, skořice). A je to.
Skvelý trik, ktorý vám ráno ušetrí drahocenný čas Nasypte soľ  do ponožky a pred príchodom mrazivej noci ňou dôkladne pretrite okná na aute. Ráno si môžete pospať o pár minút dlhšie, pretože starosti so zoškrabávaním ľadu môžete pokojne vypustiť.
Citrónová kôra lieči kĺby: recept, po ktorom sa prebudíte bez bolestí | TOPMAGAZIN.sk
Neznášate drhnutie sprchového kúta? 1 šálku octu 1 šálku tekutého prostriedku na riad Špongiu Rukavice
Doska na krájanie je nebezpečnejšia ako WC! 6 tipov, ako ju vyčistiť

Další nápady
Need to sell something quickly? This list of 11 Apps will help you sell ANYTHING in your house for CASH!
Sofa Bed 2 Seater Double Sofa Bed
Form + Function: 5 Favorite Sleeper Sofas
Public Buzz : Pour son mariage, elle a droit à un million de roses et à un show de Robin Thicke
Jak doma vyčistit nevyčistitelné
Some kids spend their summers at the pool, hanging with friends and enjoying their downtime. Fourteen-year-old Ellie Yeater of Williamstown, WV, used her summer…
$356,990 - View 36 photos of this 4 Beds 4.0 Baths Traditional home built in 2017. **Sample Photos**  Beautiful 4 bedroom, 4 bath Avalon II Bonus floor pla
Comfortable Sofa Bed Recommendations?
If you have to clean your office, here are some tips and tricks that will help both you and your co-workers. Article here:
Best Products: The Troy Sleeper Sofa
Pinterest
Hledat