Fotbal v Plzni: Zprávy - zápasy - informace - Viktoria Plzeň.

VIKTORIA Plzeň - zprávy z Fotbalu v Plzni Fotbal v Plzni. Fotbalová zprávy Plzeň. www.plzen.cz ZPRÁVY - informace: FOTBAL PLZEŇ Zprávy: Fotbal v Plzni - Plzeň - Plzeňský kraj - region Plzeň informační portál pro Plzeň a Plzeňský kraj Zpravodajství - aktuální zprávy z Plzně a Plzeňského kraje Fotbal v Plzni - výsledky hledání na portálu Plzeň CZ na dotaz: Fotbalové zprávy Plzeň.
863 Piny16 fanoušků

Zprávy Plzeň - informační portál pro Plzeň a Plzeňský kraj – Google+

Špatné počasí je i ve Španělsku. Přípravný zápas Plzně se Servette Ženeva byl zrušen

Viktoria Plzeň remizovala v prvním přípravném zápase španělského soustředění s německým celkem SV Wehen Wiesbaden 2:2. Ve druhém poločase otočila nepříznivé skóre, ale soupeř dokázal z jediné šance druhé půle skóre vyrovnat.

Viktoria Plzeň začala přípravu ve Španělsku remízou s Wiesbadenem

Fotbalová Plzeň pořádá soutěž. Tipněte si výsledek přípravných duelů a vyhrajte

Fotbalový talent přestupuje do Liberce. Talentovaný útočník Viktorie Plzeň Martin Graciar, který nastupoval za juniorku, přestoupil do Slovanu Liberec.

Fotbalisté Plzně letí do Španělska bez záložníka Chriena

„S výkonem jsem spokojený, protože jsme si vytvořili velké množství šancí a co se kondice týká, tak také zápas určitě splnil svůj účel. Na to, že hráči jsou v plné přípravě a mají většinou dvoufázové tréninky, tak utkání zvládli dobře. Bohužel neproměňujeme šance a soupeř vytěžil z minima maximum,“ říká trenér Roman Pivarník.

Výkon dobrý, proměňování šancí už horší, hodnotil přípravu s Ústím trenér Pivarník