upside down tomato plant in plastic bottle

Grow Tomatoes Upside Down

How to Grow Tomatoes Upside Down: 7 steps (with pictures) using recycled bottles for a miniature version of a bucket garden, cool

Rhubarb leaf stepping stones

Leaf stepping stones in gravel… In a bucket or pail, mix two cups of cement with 1 cup of water to create a thick paste. spread the cement mixture onto each leaf. Allow the cement to dry then Flip the mold over, and remove each leaf.

Fotorecept: Zapečené tousty

Robím vždy, keď moja dcéra na to dostane hlad a si rozkáže :)

Jedna kaputa(zeli),3 cervene papriky ,2zelene papriky,1 cibula,2 uhorky,3 mrkvy.),Nechat odstat cez noc ,ale zevraj to moze stat aj 3 dni v chlade.Potom vsetko dobre premiesat a NATLACIT do poharov.)V miske ostane stava,tak ju primnerene rozdelte do poharikov.1 liter vody,0,5litra ocot(5%),3/4 cup cukor,4 tsp sol(moze byt aj menej,lebo uz sme zeleninu solili),2 bobkove listy,10 guliciek cierne korenie,1tsp hocicove semienko.Vsetko uvarit a zaliat zeleninu v poharoch .

Kým sa oplatilo chodiť nakupovať na maďarské trhy, boli sme tak skoro každú…

Tento recept (a mnoho iných) som získala u kaderníčky. Veď to poznáte, hlavne ak roky chodíte k tej istej. Je naozaj vhodný do týchto horúcich dní, pretože všetko si nachystáte večer a na druhý deň už len opečiete, prípadne pripravíte prílohu.

Pekingské placky 1 kg kurac prsia 5 ks vajce 200 g solamyl 1 PL solčanka PL…

Rakytníkový sirup

Oil Treatment for Dry, Brittle Hair featuring Sea Buckthorn, Olive and Tea Tree oils

KRÁLIČÍ MASO - Výborný králík po šumavsku

KRÁLIČÍ MASO - Výborný králík po šumavsku

Perfektní jogurtová zmrzlina za 5 minut

Perfektní jogurtová zmrzlina za 5 minut

Na oleji osmaž dozlatova kuličky z mletého masa, pak přidej asi 2 šálky…

With homemade meatballs. // Meatballs Stroganoff - It's one of those things you throw together after work on a busy day because it works and its delicious and your kids love it, and its super fast. Step-by-step photos, and already over views!

Pinterest
Search