44. Auction 26.2.2017 Prague

Auction House Sypka will hold an exclusive auction of selected paintings and works of art. PALÁC ŽOFÍN SLOVANSKÝ OSTROV 226, 110 00 Prague 1 SUNDAY 26th February 2017 from 13.30 hrs
82 Piny3 fanoušků
Kunc Milan (*1944) | Láska, víra, válka a smrt, 1980 | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka

Propagandistické plakáty Kubánské revoluce – 3 ks | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka

Propagandistický plakát Kubánské revoluce | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka

Lada Josef (1887–1957) | Plakát Velikonoce, 1948 | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka

Šimon Tavík František (1877–1942) | Bukunisté u Notre Dame v Paříži, 1924 | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka

Macoun Gustav (1892–1934) | Předjarní krajina s postavami | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka

Kaván František (1866–1941) | Sv. Mikuláš u Trhové Kamenice, 20. léta 20. stol.olej, karton, rám, 50 x 67 cm | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka

Koníček Oldřich (1886–1932) | Riviera (Skály u moře) | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka

Červenský Karel | Krojačka | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka

Hledat