Anett Štreitová

Anett Štreitová

Anett Štreitová
More ideas from Anett
These soap jellies are super simple to make and such a fun little treat for the shower.  My girls love these and they are actually fairly pricey to buy at fancy bath stores.  Lush sells a small version of these for $10 or a larger version for $20.  You can make them in minutes for …

lush-shower-jellies Lots of different recipes for personal care and includes some healthy snack food.