Ski Racing, Super Sport, Favorite Person, Norway, Skiing, Sports, Athletic, People, Biathlon

Ski Racing, Girl Humor, A Funny, Skiing, Turtle Neck, Knitting, Sports, Instagram, Winter Jackets

Tiril Eckhoff | Тирил Экхофф | Official Group™

Тирил Кампенхауг Экхофф - Норвежская биатлонистка. Дата рождения: 21.05.1990 Место проживания: Lillehammer Клуб: Fossum IF Лыжи: Fischer

Sports Women, Dresses Online, Congratulations, Presents, Table Decorations, Athletes, Designers, Snow, Female

Fotogalerie: Slavnostní vyhlášení biatlonisty sezony 11. května v Praze. Biatlonista roku:...

Vítězka Světového poháru Gabriela Soukalová se stala podruhé v kariéře nejlepší českou biatlonistkou sezony. Cenu převzala dnes na slavnostním galavečeru biatlonu v pražském Hudebním divadle Karlín.

Adventure, Athletics, Winter, Sports, Pictures, Athlete, Biathlon, Winter Time, Hs Sports

Fotogalerie: Gabriela Koukalová

Perfektně vyčesané vlasy i husté natočené řasy, jaké mají jen filmové hvězdy. Vedle sportovních sokyní otírajících si pot z čela vyniká česká šampionka v biatlonu Gabriela Koukalová po závodech i něčím jiným než zářivými výsledky. A to vizáží jak z titulní strany časopisu. „Určitě používá voděodolné přípravky i fixační sprej,“ oceňuje snahu Koukalové make-up artistka.

Cross Country Skiing, Sports Women, Athletes, Superstar, Female, Sexy, My Man, Biathlon, Athlete

Další zlato pro český biatlon! Davidová ovládla sprint na ME juniorů

Český biatlon se může pyšnit dalším úspěchem! Markéta Davidová vyhrála na ME juniorů v Novém Městě na Moravě závod ve sprintu. Simona Maříková skončila na šestém místě. Ve sprintu juniorů na 10 km obsadil Milan Žemlička páté místo se ztrátou 26,8 sekundy na vítězného Nikitu Poršněva z Ruska.

Favorite Person, My Favorite Things, Ski Racing, Super Sport, Skiing, Sports, People, Biathlon, Ski

Johannes Thingnes Bø⚪️⚪️⚪️⚪️⚪️ on Instagram: “One last race before the holidays🎅🏼🎄 Let’s go!!🏎💨 🎁🎁🎁 📸: @k_voigt_fotografie”

27.5k Likes, 107 Comments - Johannes Thingnes Bø⚪️⚪️⚪️⚪️⚪️ (@johannesbo) on Instagram: “One last race before the holidays🎅🏼🎄 Let’s go!!🏎💨 🎁🎁🎁 📸: @k_voigt_fotografie”

Olympics, Sports, Winter, People, Women, Hs Sports, Winter Time, Sport, People Illustration

Koukalová byla díky skvělé střelbě třetí! Muži se do desítky nevešli

Gabriela Koukalová dojela v závodě Světového poháru v Östersundu ve sprintu na 7,5 km třetí. Vyhrála Francouzka Dorinová-Habertová. Koukalová v závodě ani jednou neminula a solidním během si připsala své 26. umístění na stupních vítězů.Výborně si vedly i Eva Puskarčíková s Lucii Charvátovou, které se vešly do první dvacítky. Mužům se za dobrých povětrnostních podmínek tolik nedařilo. Nejlepším z nich byl tentokrát Michal Šlesingr, který skončil s jednou chybou sedmnáctý.