Hrnčeky LaCaraffe

Zmyslom LaCaraffé je prinášať na domáci trh produkty, ktoré si zamiluje každý. Či už svojou výnimočnosťou, zaujímavosťou alebo kreativitou. Vyberte si jeden z návrhov dizajnových hrnčekov, ktoré pre Vás v limitovanej kolekcii pripravili dizajnéri spoločnosti La Caraffé. http://www.odora.eu/hrnceky-lacaraffe/
SIMPLE AND ORIGINAL  http://www.odora.eu/hrnceky-lacaraffe/

SIMPLE AND ORIGINAL http://www.odora.eu/hrnceky-lacaraffe/

La Caraffe termohrnček  http://www.odora.eu/hrnceky-lacaraffe/

La Caraffe termohrnček http://www.odora.eu/hrnceky-lacaraffe/

Naviac pri zakúpení produktu LaCaraffe prispeješ čiastkou 0,78 Eur na charitatívnu organizáciu DebRA ČR, a urobíš šťastnými tých, ktorá nikdy nepoznali ani nepoznajú život bez bolesti. Ľudia s tzv. chorobou motýlích krídel, ktorých je v ČR asi 200, majú kožu tak krehkú a zraniteľnú, že i obyčajný dotyk, kontakt s akýmkoľvek predmetom im ju môže poškodiť.   http://www.odora.eu/uz-nikdy-studena-kava/

Naviac pri zakúpení produktu LaCaraffe prispeješ čiastkou 0,78 Eur na charitatívnu organizáciu DebRA ČR, a urobíš šťastnými tých, ktorá nikdy nepoznali ani nepoznajú život bez bolesti. Ľudia s tzv. chorobou motýlích krídel, ktorých je v ČR asi 200, majú kožu tak krehkú a zraniteľnú, že i obyčajný dotyk, kontakt s akýmkoľvek predmetom im ju môže poškodiť. http://www.odora.eu/uz-nikdy-studena-kava/

Termohrnček nebude zaháľať ani v lete, keď ti udrží tvoju limonádu pekne studenú a sviežu. Aby hrnček vypadal štýlovo, ponúkame vám k nemu potlač priamo na hrnček. Je jedno či si zvolíte svoju fotografiu, motív, logo alebo inú grafiku. Vďaka potlači na termohrnček LaCaraffe budete štýlový.   Tento termohnrček bude i skvelým darčekom pre tvojho blízkeho. Môžeš ním obdarovať svojich kamarátov, rodinu alebo iných známych. Môžeš si navrhnúť vlastný dizajn alebo použiť jeden zo širokej ponuky.

Termohrnček nebude zaháľať ani v lete, keď ti udrží tvoju limonádu pekne studenú a sviežu. Aby hrnček vypadal štýlovo, ponúkame vám k nemu potlač priamo na hrnček. Je jedno či si zvolíte svoju fotografiu, motív, logo alebo inú grafiku. Vďaka potlači na termohrnček LaCaraffe budete štýlový. Tento termohnrček bude i skvelým darčekom pre tvojho blízkeho. Môžeš ním obdarovať svojich kamarátov, rodinu alebo iných známych. Môžeš si navrhnúť vlastný dizajn alebo použiť jeden zo širokej ponuky.

Taktiež si nikdy ráno nestíhaš vypiť svoj teplý čaj alebo kávu? Následne mrzneš na zastávke a jedine po čom túžiš je svoj teplý nápoj?  S termohrnčekom LaCaraffe si svoj nápoj vezmete všade so sebou. Termohrnček udrží tvoj nápoj teplý po dlhé hodiny, vďaka svojim dvom plášťom z ktorých je vyrobený.

Taktiež si nikdy ráno nestíhaš vypiť svoj teplý čaj alebo kávu? Následne mrzneš na zastávke a jedine po čom túžiš je svoj teplý nápoj? S termohrnčekom LaCaraffe si svoj nápoj vezmete všade so sebou. Termohrnček udrží tvoj nápoj teplý po dlhé hodiny, vďaka svojim dvom plášťom z ktorých je vyrobený.

Zmyslom LaCaraffé je prinášať na domáci trh produkty, ktoré si zamiluje každý. Či už svojou výnimočnosťou, zaujímavosťou alebo kreativitou. Vyberte si jeden z návrhov dizajnových hrnčekov, ktoré pre Vás v limitovanej kolekcii pripravili dizajnéri spoločnosti La Caraffé.

Zmyslom LaCaraffé je prinášať na domáci trh produkty, ktoré si zamiluje každý. Či už svojou výnimočnosťou, zaujímavosťou alebo kreativitou. Vyberte si jeden z návrhov dizajnových hrnčekov, ktoré pre Vás v limitovanej kolekcii pripravili dizajnéri spoločnosti La Caraffé.

Pinterest
Hledat