my jewelry

Collection by Barbora Dudovičová

72 
Pins
 • 
91 
Followers
Barbora Dudovičová
imageB / Náramok slivkový
Bangle BraceletsModaJewleryJeweleryLa Mode

Náramok slivkový / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 11 otáčok. Použité sklenené aj plastové korálky rôznych tvarov vo fialovej, slivkovo modrej a cyklámenovej farbe, doplnené o korálky v matnej zlatej farbe. Vďaka výraznej farebnosti pôsobí efektne, vynikne na Vašej ruke pri bežnom aj slávnostnejšom outfite :).

imageB / Náramok tyrkysová záležitosť

Náramok tyrkysová záležitosť / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 10 otáčok. Použité sklenené korálky rôznych tvarov a veľkostí. Základ tvoria tmavo tyrkysové korálky, doplnené o korálky v svetlo a tmavo fialovej matnej farbe. Detailom je aj prúžok zlatých lesklých korálok, ktoré vytvárajú jemné odlesky a trochu odľahčujú tmavšiu farebnosť náramku.

imageB / Náramok čierny s medeným detailom

Náramok čierny s medeným detailom / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 10 otáčok. Použité sklenené aj plastové korálky rôznych tvarov a veľkostí čiernej farby. Detail tvoria jemné prúžky sklenených korálok v medenom odtieni, ktorý ozvláštni čiernu farebnosť. Náramok sa hodí na slávnostnejšie chvíľky, ale aj k dennému decentnému outfitu.

imageB / Náramok romantik

Náramok romantik / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 10 otáčok. Použité sklenené korálky prevažne s ľadovým efektom rôznych tvarov a veľkostí. Jemné tóny žltej, modrej, zelenej, ružovej a fialovej farby sú doplnené o biele sklenené korálky v tvare zvončeka. Nežný náramok v pastelových tónoch pre pravé romantičky.

imageB / Náramok kamienky v tyrkysovom

Náramok kamienky v tyrkysovom / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 9 otáčok. Použité sklenené korálky rôznych tvarov a veľkostí v lesklom a matnom prevedení vo výrazných odtieňoch tyrkysovo modrej a tmavej fialovej farby. Detailom sú zlomky kamienkov v prírodných odtieňoch tyrkysovej, zelenej, hnedej a fialovej farby, doplnené o tyčinky v perleťovo fialovom odtieni. Výrazná farebnosť a prevedenie vytvára zaujímavý doplnok nie len na letné dni.

imageB / Náramok melír strieborný

Náramok melír strieborný / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 12 otáčok. Použité sklenené korálky v tvare tyčiniek v bielom, striebornom a čiernom prevedení. Ich náhodné farebné použitie vytvára dojem melíru. Výrazný stredový detail tvoria prúžky rovnakých sklenených korálok v striebornom odtieni, ktorý zjednotí dizajn bielo-čierno-strieborného melíru. Náramok sa hodí na slávnostnejšie chvíľky, ale aj k dennému outfitu.

imageB / Náramok cyklámen

Náramok cyklámen / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 11 otáčok. Použité sklenené korálky rôznych tvarov v lesklom a matnom prevedení v odtieňoch cyklámenovej, fialovej a tmavo modrej farby. Detailom je aj jemný zlatý prúžok tyčinkových korálok, doplnený brúsenými sklenenými korálkami vo fialových tónoch. Vďaka výraznej farebnosti a použitým korálkam pôsobí náramok efektne.

imageB / Náramok kamienky v krémovom

Náramok kamienky v krémovom / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 9 otáčok. Použité sklenené korálky rôznych tvarov a veľkostí v lesklom a matnom prevedení v jemných odtieňoch krémovej a metalickej olivovo zelenej farby. Detailom sú zlomky kamienkov v prírodných odtieňoch zelenej, hnedej a fialovej farby, doplnené o tyčinky v bronzovom odtieni. Prírodná farebnosť a prevedenie vytvára zaujímavý doplnok nie len na letné dni.

imageB / Náramok čierna ruža

Náramok čierna ruža / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 10 otáčok. Použité sklenené aj plastové korálky rôznych tvarov a veľkostí v čiernej farbe. Monochromatická farebnosť je jemne doplnená korálkami v bordovej a tmavozelenej farbe z jemným detailom zlatých korálok. odtieňoch kráľovskej modrej a tmavozelenej farbe s bronzovým detailom. Decentná farebnosť vytvára zaujímavý doplnok k slávnostnejšiemu aj dennému outfitu.

imageB / Náramok zlatý melír

Náramok zlatý melír / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 13 otáčok. Použité sklenené korálky v tvare tyčiniek v rôznych zlatých odtieňoch. Ich náhodné farebné použitie vytvára dojem melíru. Výrazný stredový detail tvoria prúžky veľkosťou nápadných čiernych korálok, ktorý dopĺňajú dizajn zlatého melíru. Náramok sa hodí predovšetkým na slávnostnejšie chvíľky.

imageB / Náramok zelené papradie

Náramok zelené papradie / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 12 otáčok. Použité sklenené korálky rôznych tvarov a veľkostí prevažne v matnom prevedení. Základ tvoria korálky v odtieňoch tmavo zelených, doplnené o korálky v hnedej, slivkovo fialovej a v bronzovej farbe. Napriek jemným nenápadným, ale tvarovo zaujímavým korálkam pôsobí náramok veľmi nápadne. Pre milovníčky zelenej ako stvorený :).

imageB / Náramok bielo-čierny melír

Náramok bielo-čierny melír / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 11 otáčok. Použité sklenené korálky v tvare tyčiniek v bielom, striebornom starobronzovom a čiernom prevedení. Ich náhodné farebné použitie vytvára dojem melíru. Výrazný stredový detail tvoria prúžky rovnakých sklenených korálok v starobronzovom odtieni, ktorý zjednotí dizajn efektného melíru. Neprehliadnuteľný náramok v nadčasovej farebnosti sa hodí na slávnostnejšie chvíľky, ale aj k dennému outfitu.

imageB / Náramok slnečný

Náramok slnečný / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 11 otáčok. Použité sklenené aj plastové korálky rôznych tvarov a veľkostí v lesklom aj v matnom prevedení. Základ tvoria sklenené korálky v svetložltej farbe. Stredový pás tvorí zmes sýto žltých korálok rôznych tvarov, výrazné žlté maxi korálky, doplnené o zlatý rokail a korálky v tvare kocky. Ich odlesky sú ako žiarivé lúče slnka na Vašej ruke :).

imageB / Náramok čierna láva

Náramok čierna láva / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 11 otáčok. Použité sklenené aj plastové korálky rôznych tvarov prevažne v matnom prevedení v odtieňoch tmavosivej, striebornej a čiernej farby. Detailom v tejto monochromatickej farebnosti sú zaujímavé matné čierne lávové korálky. Vďaka použitým matným korálkam pôsobí náramok ako čierny uhlík :), pre milovníčky čiernej ako uliaty :).

imageB / Náramok nevädza

Náramok nevädza / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 10 otáčok. Použité sklenené aj plastové korálky rôznych tvarov v krásnom nevädzovo modrom odtieni. Doplňujú ich korálky v telovom a ružovo zlatom odtieni. Zaujímavý detail tvoria plastové brúsené korálky - slniečka v modrej farbe. Jemný náramok v neznej farebnosti.

imageB / Náramok grep

Náramok grep / imageB - SAShE.sk

Náramok na pamäťovom drôte, 10 otáčok. Použité sklenené aj plastové korálky rôznych tvarov prevažne v matnom a perleťovom prevedení v zaujímavých odtieňoch svetložltej, ružovej a jemne oranžovej farby. Detailom v tejto netradičnej farebnosti sú korálky s mramorovým žlto-ružovým efektom a žlté korálky v tvare kvapky. Tak vznikla šťavnatá farebnosť sviežeho grepu :).