modrotisk

Collection by Kristýna Žáková

8 
Pins
 • 
7 
Followers
blueprint

pro radost / Fler Box uživatele tynatana

Made by Zuzzy
TextilesChristmasTextile Art

pro radost / Fler Box uživatele tynatana

Kabelky - kabelka Milada 4

Milada hnedá 4 / remix - SAShE.sk

Milada je z vystuženej poťahovej koženky a vystuženej pravej -ručne robenej modrotlače. Na klope je použitá kovová rúčka, ktorá má v prípade tejto kabelky iba zdobiacu funkciu. Zapína sa na zips, podšitá je bavlnou s dvoma veľkými vreckami na drobnosti. Popruh je nastaviteľný max na 137 cm. Je stredne veľká, šikovná na každodenné používanie.

Molly Bohemian

Molly béžová set 2 / remix - SAShE.sk

...momentálne môžem vyrobiť iba s iným vzorom modrotlače...pošlem foto!!!!!!!!!!!!!!!!! Kabelka aj s taštičkou sú z vystuženej bavlnenej pravej českej modrotlače a koženky. Na prednom diely je veľké vrecko na zips, ďalšie - voľné predelené je vo vnútri kabelky. Podšívka je z bavlny. Kabelka je jednoduchého strihu, praktická, stredne veľká. Môže sa nosiť na ramene, alebo crossboby, popruh je dlhý max 135 cm. Taštička je podšitá, má široké využitie, rozmer: 12 x 21 cm.

Chňapka s magnetem s prvky FOLKLORU

Chňapka s magnetem s prvky FOLKLORU | Chňapky a doplňky |Chráněné dílny Středisko AVE

Kvetinky v atramente/5

Kvetinky v atramente/5

Kabelkataška vyrobená z kvetinovej modrotlačedoplnená koženkou béžovotmavo modrej. Zadná strana béžová. Zapínanie zips béžovej farby. Popruh tmavo modrý+kovové

Modrotisková houbička

Modrotisková houbička

Šitá ozdobička ve tvaru houby z modrotisku, obšita červeným šikmým proužkem, s bílým knoflíčkem a červenou stužkou k zavěšení. Velikost ozdobičky 9 cm.